SMS půjčka

Máte pár dní před výplatou a potřebujete dočasnou a rychlou půjčku než opět budete mít na účtu peníze? To je potom nejlepším způsobem vyzkoušet službu zvanou sms půjčka, která přijde od vyplnění žádosti na váš bankovní účet do několika minut. Případně je možné si tuto půjčku nechat poslat poštovní poukázkou.
 
Sms půjčka je většinou částka pochybující se od pár stovek do desíti tisíc korun a její splatná doba je od 7 do 30 dní, dle velikosti půjčky. Samozřejmě čím vyšší půjčka, tím delší doba splatnosti. Poskytovatelé nejsou zpravidla banky, takže se jedná o půjčku nebankovní, i přes to jsou však poměrně přijatelné poplatky, někteří nabízejí nižší nebo první půjčky zcela bez poplatků, tedy že vrátíte jen to, co jsi půjčíte.telefon
 
Sms půjčka má i další výhody, nemusíte se registrovat a ani potvrzovat svůj příjem. A jelikož je půjčka i bezúčelová, můžete si jí vzít na cokoliv. Podmínkou však je věková hranice, která je 20+ let a také nesmí být nesplacené dluhy z předchozích půjček tohoto typu.
 
Navíc u sms půjčky nemusíte platit žádné peníze předem, jen si zvolíte za jakou dobu je splatíte, jestli za týden, za dva, či za měsíc (což je většinou maximální doba splatnosti). O půjčku navíc můžete zažádat kdykoliv, což je další velkou výhodou. Navíc v případě převodu na bankovní účet se jedná o zrychlený převod a to do všech bank.
 
U poskytování takovéto půjčky jsou předem jasně dané podmínky, které si lze přečíst na webu poskytovatelů, kterých není málo. Nejsou zde žádné skryté poplatky ani nic podobného a je předem stanoveno, kolik bude půjčeno a kolik následně vráceno. Názory zákazníků jsou většinou pozitivní.

 

Pokud vyplníte online žádost, dáme Vám až 4.500,- Kč bez ručitele a bez náhledu do registru
 
Pokud vyplníte online žádost, dostanete půjčku do 10ti minut
 
Půjčka bez registru, bez dokládání příjmu i pro MD
 
Půjčka 100% schválení pro každého
 
Nejvýhodnější půjčky s 0% úrokem, každý dostane návrh na půjčku, splaťte půjčku včas a nezaplatíte ani korunu navíc
 
Půjčka bez registru, 0% úrok na první půjčku

Kontakt

Online půjčka ihned

Chci až 4.500,- bez registru:
 
 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode